בלוג להתלבש Uncategorized 10 צ’וליס סקסית מרחבי העולם שמשאירים אותך המום

10 צ’וליס סקסית מרחבי העולם שמשאירים אותך המום

צ’וליס או חולצות לא מיועדים לנשים שלובשות סארים לבד. בימינו ובעידן זה, צ’ולי סקסי או עליון יבול או אפילו חולצה אלגנטית, כאשר היא שחוקה עם תלבושות שונות יכולות להוציא הצהרת אופנה, די מובחנת ועם הפאר המוחלט ואומף. חלפו חולצות הצבועות הישנות או החולצות המשי, שנשים נהגו להתלבש כשהימים היו קונבנציונליים. בנות ונשים בימינו אוהבים לנסות את תחושת האופנה והסגנון שלהן, וזו הסיבה שאנחנו מביאים לך עשרה מהצ’וליס הטובים והסקסיים מאוד מרחבי העולם, לגרום לראשים להפוך!
1. לילות ריקוד שבטי
קצת בצד הקינק עם קישוטים מתכתיים בוודאות, אתה יכול לחשוב על צ’ולי העור שיביא את האפקט המהביל בעיניו. מי לא אוהב משחק תפקידים קטן מדי פעם, אה!

מקור: Pinterest.com [קרא גם: סוגים שונים של Lehenga Choli]
2. זהב של אניטה דונגר, Choli
למראה הכלה או בילוי לילי בסאנגט, אם תבחר ללבוש להנגה עם צ’ולי אלגנטי, תנו למגע של מידאס להשתלט על זהב ג’רזי בוקה ג’וניורס מקושט זהב!
מקור: Pinterest.com3. Cholis Chunky Chunky
בעוד שהזמר ג’סטין טימברלייק אולי יש מנגינות מושרות להחזיר את החזרה הסקסית, אנחנו הנשים ברחבי העולם ולא משנה מאיפה אנחנו באים, יודעים להתהדר בחזרה הסקסית במגע שמנמן!

מקור: pinterest.com4. Cholis Bohemian
מי לא ירצה להוסיף נגיעה של ג’רזי בורוסיה מנשנגלדבך המראה הצועני-בוהו-שיק להרכב שלהם? לבש את השחור עם צ’ולי מקושט כסף על לילה בנות בחוץ, מזדווג אותו עם חצאית ארוכה, מכנסיים או חצאיות מכנסיים קצרים, וכל העיניים היו עליכם!
מקור: pinterest.com5. בובות וידדיות בסרוגה סרוגה
איימי ג’קסון מתנפנפת בסגנון צהוב סרוגה בסגנון, ועם סארי אלגנטי עטוף גם סביב האני המהמם שלה. גם אתה יכול להצהיר עם הצ’ולי הזה, כשאתה לובש עם ג’ינס ומגפיים!

מקור: Pinterest.com6. צ’וליס צועני
צ’וליס צועני כשהוא מעוצב במכנסי הרמון בנקודות פולקה מתכתי גדולות, מביא מראה בוהמי נוצץ, כל כך חמוד וחושני. תן לו להתנדנד בבטן שלך חשוף, בעוד שהצ’ולי יוצר את המראה המהביל הזה! קרא איך אתה יכול לסגנון מכנסי הרמון.
מקור: Pinterest.com7. צ’וליס שמנמן
צבעוני וסקסי, צ’ולי שמנמן כפי שעוצב על השחקנית שרוטי חסן עם קישוטים אלגנטיים ותווים מוזרים בטוח ג’רזי לסטר סיטי יפלטו הרבה יותר מסתם מנה של קיטור בחתונה. אנו משאירים לך להחליט כיצד להתהדר במראה!

מקור: Pinterest.com8. ג’ייד מאת מוניקה וקרישמה
בד עצום ובג’ייד, מי לא ירצה להתהדר במראה שובב סקסי כל כך חם כל כך בחברים שלך סאנגט? בעוד הנשים שרות בעמוסות שירים קונבנציונליים והמסיבה ממשיכה עד שעות בוקר של הבוקר, הג’ייד צ’ולי בבד עצום יהיה הרבה יותר מסתם Showstopper!
מקור: Pinterest.com [SC: בינוני]

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post

13 טעויות איפור, שיער וטיפוח העור שיש להימנע משנות העשרים לחייך13 טעויות איפור, שיער וטיפוח העור שיש להימנע משנות העשרים לחייך

אם אתה חושב שבני הנוער שלך היו השנים חסרות הדאגות ג’רזי קורינתיאנס שלך, אז תחשוב שוב. שנות ה -20 שלנו הן השנים האמיתיות של החלטות ובחירות אמיתיות שהופכות את השנים