בלוג להתלבש Category 17 היתרונות הבריאותיים הבלתי צפויים של גרם סוסים (קולתי)

17 היתרונות הבריאותיים הבלתי צפויים של גרם סוסים (קולתי)

גראם הוא נס מאוד מזון והמזון נצרך באופן נרחב כתזונה עיקרית באזורים הדרומיים של הודו. גרם סוס עשיר בחומרים מזינים ויש בו שפע של מינרלים זרחנים, סידן, חלבון וברזל. לפיכך, ידוע שהוא מועיל מאוד לבריאות האדם, ככל שזה מועיל גם לבריאות בעלי החיים.
מה זה סוס גרם או קולתי?
מדעית המכונה מקרוטילומה יוניפלורום, גראם סוס על פי ה- USDA אומר כי העדשים החומות הכהות שהוא שטוח ועגול בכושר ידוע לנו לבני אדם הרבה תכונות טיפוליות. וזה בדיוק מה שאנחנו הולכים לדבר עליו ג’רזי נבחרת קנדה בכדורגל היום.

אז אנא המשך לקרוא ולהיות מושכל היטב. למדו על היתרונות של גרם סוסים, מה הוא נותן לגוף, לתופעות הלוואי ועוד. תסתכל!
שמות בשפות שונות
דִבּוּרִי
Bengalikulthi, Kulttho-Kalai. קותי
Kannadahurali/ Hurule.
Gram-gram של אנגליה,
Hindikulthi
Maithalimuthenif
Sanskritrahitha, Culutu,
גוג’אראטימראתי קוליתא, קולטה
Panjabrarat, 聽 Botang
Kumaun Himalaya ו- Gadhwalgaheth
טמילקולו
Teluguwalawalli, Ulava, Wolavalu.
Marathikulitha, Hulage
Arabhabulakulta
Konkanikulithu

הערך התזונתי של גרם סוס
הנה העובדה התזונתית של 100 גרם של קטניות זו:
חומרים מזינים מספרים
Energy321 聽 Ecals
לחות 12 גרם
חלבון 22 GM
FAT0 GM
מינרל 3 GM
FIBER5 GM
פחמימות 57 גרם
סידן 287 מ”ג
זרחן 311 מ”ג
ברזל 7 מ”ג

הנה מה שיש לארגון המחקר המוערך ב- NCBI לומר על יתרונות תזונה גרם סוסים:

“גראם סוס הוא יבול דופק מנוצל שגדל במגוון רחב של תנאי אקלים שליליים. זה תופס מקום חיוני בתזונה אנושית ובעל מקור עשיר לחלבון, מינרלים וויטמינים. מלבד חשיבות תזונתית, הוא נקשר לירידה בסיכון למחלות שונות כתוצאה מנוכחות של חומרים ביו-אקטיביים שאינם תזונתיים. חומרים ביו -אקטיביים אלה כמו חומצה פיטית, חומצה פנולית, סיבים, מעכבי אנזימטיים/חלבונים יש השפעות מטבוליות ו/או פיזיולוגיות משמעותיות. המשמעות של גרם סוסים הוכרה היטב על ידי הרפואה העממית/אלטרנטיבית/מסורתית כחומר טיפולי פוטנציאלי לטיפול באבני כליות, מחלות שתן, ערימות, הצטננות, זיהום בגרון, חום וכו ‘עם תחילת הרעיון התזונתי ושיפור התודעה הבריאותית , הביקוש למזון תזונתי ופונקציונאלי מוגבר. בשנים האחרונות משופרים בידוד וניצול נוגדי חמצון פוטנציאליים מקטניות כולל גרם סוסים מכיוון שהוא מוריד את הסיכון למחלות מעיים, סוכרת, מחלות לב כליליות, מניעת עששת שיניים וכו ‘. תוך שמירה על הביקוש המשפר של מזון בעל ערכים תזונתיים, הסקירה הנוכחית המיוחסת עם הידע המדעי האחרון לקראת האפשרויות של חקר גראם הסוס, כמקור לתרכובות מזון ותזונה. ”
עכשיו בואו נסתכל טוב מאוד ונלמד הרבה יותר על היתרונות של גרם סוסים לבריאות הכללית שלנו!
17 היתרונות הבריאותיים המובילים של גרם סוסים
1. הצטננות וחום שכיח
הצטננות ונבואה קורים לנו כאשר מערכת החסינות של הגוף מותקפת וכאשר הנגיפים מאכלסים את עצמם בגופנו. לשם כך, המלומדים הקדומים של איורוודה המליצו על צריכת גרם סוסים כאשר יש לכם חום, שיעול והצטננות, בעיות סימפונות ואסטמה.

יש לצרוך גרם סוס כמרקים, המסייע בהקלה על העומס וגורם לדרכי האף להיפתח בכך שהוא מאפשר לקרום הריר להתרכך ולהמיס. זה עוזר בנשימה קלה מכיוון שהחומרים המזינים הנדרשים מגדילים גם את ג’רזי ניוקאסל יונייטד חילוף החומרים של הגוף והחסינות.
2. עיכול
לאחר ארוחה דשנה, אתה צריך להרגיש חומצי או שלא תרגיש קל על הקיבה תוך דקות עד שעה או יותר; רוב הסיכויים שאתה סובל ממסגרות עיכול. זה יכול לגרום לבעיות כמו GERD וריפלוקס חומצי, וזה מה שיכול לגרום לך להרגיש לא נעים. זו הסיבה שמומלץ להיות סוס גרם להיות הדבר הראשון בבוקר על בטן ריקה. זה עוזר לעורר את דרכי העיכול והופך את העיכול לרומן קל.

3. ירידה במשקל
באיורוודה נאמר, אם צורכים גרם סוסים כל יום, ירידה במשקל מתרחשת בוודאות. זה רק כשאתה צורך גרם סוס בצורה אבקה, ולכן יתווסף לו מקף זרעי כמון. השניים צריכים להיות מעורבבים בכוס מים ושיכורים פעמיים ביום על בטן ריקה בקלות שלך. חלקם בוחרים לא לקבל גרם סוס לירידה במשקל בצורה זו, וזה בסדר. במקרים כאלה, ניתן היה לספוג את ג’רזי קרוז אזול הקטנות, או לערבב עם פלפל וגרם בנגל ליצירת סלט פריך ולאכול.

6. הפרעות הווסת
בעיות גבולות מאוד מחרידות, אלא אם כן יש להן אותן, אפשר לדעת עד כמה זה יכול להיות כואב וניקוי אנרגיה. שוב, אתה יכול לקבל מרק של גרם סוסים להקלה או שיש להם סלטים שיש בהם גרם סוס, מה שמסייע בהפחתת רמות הגירוי הקשורות להפרעות הווסת. כשיש לך אי -סדרnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Related Post